Ścianka szczelna idealnie oraz terminowo

Ścianka szczelna idealnie oraz terminowo

PGTS, zatem po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, prowadzi swoją działalność w Sosnowcu, na terenie woj. śląskiego. Zawierz nam ścianka szczelna poręczamy dobre ukończenie. W ofercie naszej firmy możecie Państwo odnaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych i rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– zewnętrznych sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji wodociągowych

Oprócz tego jesteśmy w stanie zaproponować wewnętrzne instalacje C.O i CWG, a także usługi transportowe albo pogrążanie grodzic.

Można śmiało powiedzieć, że PGTS to na ten moment jeden z lepszych wyborów w całym regionie jeżeli w grę wchodzą ścianki szczelne i reszta. Mamy naprawdę spore doświadczenie, wielką wiedzę, umiejętności, do tego oczywiście dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Bardzo ciężko nie powiedzieć również o zwartej grupie pracowników, którzy najzwyczajniej są profesjonalnymi zawodowcami, dla których najróżniejsze roboty ziemne albo ścianka szczelna absolutnie nie stanowią jakiegokolwiek kłopotu.

W przypadku jakichś pytań dotyczących naszej codziennej działalności, wystarczy zapoznać się dokładniej z zawartością naszej strony internetowej, choć oczywiście można także nawiązać z nami kontakt. Bez problemu odpowiemy na każde pytanie!

Comments are closed.